Zaslal/a: Martin-B  •  Čas: 20.5.2022 14:16

Uživatel

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"
Kategorie: Archiv aktualit

Ukončení HHL 2016 - 2017

Vážení přátelé, dnes byl oficiálně ukončen 3. ročník HHL předáním plaketek a Putovního poháru HHL. Vyhlášením konečných výsledků a hlavně jsem sehráli zápas o 3. místo s týmem HC Hungry Hunters. Zápas jenom potvrdil to, co přinesla liga. Tedy vyrovnaný výkon našich týmů. V průběhu zápasu se vedení přelévalo z jedné strany na druhou až základní část zápasu skončila remízou 7:7. I ten vysoký gólový výsledek ukazuje na enormní snahu obou týmu vyhrát. Možná na straně Kocourů bylo více neproměněných řancí, ale to je hra. Nicméně, osudným se nám stalo prodloužení. Hrálo se 5 minut 3 na 3 a zase bych si dovolil konstatovat že více ze hry a více šancí bylo na maší straně, nicméně göĺ dal 31 sekund před koncem prodloužení soupeř a tím vyhrál zápas a boj o 3. místo. Pánové, nemyslím si že jsme hráli špatně, myslím si že přijmout výzvu bylo férové a zhostili jsme se toho čestně. Doslechl jsem se že to bohužel mělo v šatně nějaké dozvuky. Pánové, nemá cenu se rozčilovat, každý náš soupeř alespoň občas trénuje standartní herní situace, taktiku a způsob hry. Tak to je pro nás výzva do příští sezóny. Já zajistím termíny a trenéři to ostatní.