Náš partner pro sportovní vybavení

www.sportobchod.cz/hokejova-vystroj

Příspěvek forum

Fórum

Martine, volné termíny o víkendu zatím nejsou, Tento víkend 16-17.11. máme 4 časy (a potřebujeme jich 5 na jedno kolo). příští víkend víkend 23-24.11. máme také pouze 4 časy a naštěstí jeden v Pardubicích. Rozpis využití ledu (nejen v Bydžově) je kon...

Zaslal/a: Miloš 64  •  Čas: 12.11.2019 18:41

Hlavní sponzor

Logo CTS Okřínek

Reklama

Vyhledávání

Menu

Uživatel

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"

Fórum rss


, Trenik odpovědět
Kluci,je nas plno novejch koni,coz je super,myslim,ze tim,ze nas je tolik novejch,tak kdyby Milos nasel nejaky termin rozumný na hodinu,tak by bylo super ten zaklad co chodi,ucit se nahrávat zakládat prechod do útoku atrochu se sehrát.
Tak se k tomu vyjadrejete,ukecal bych bedu trenera a on by nam trenik vymyslel.
At uz taky vyhrajeme.
odpověděl(a)
Jsem pro
odpověděl(a)
S termíny to není žádná sláva ale měl bych středu 20.11.2019 od 18:15. Je to na hodinu a půl, když by nám stačila půlka hřiště, pokusil bych se na druhou někoho sehnat. Je potřeba ale, aby nás na trénování chodilo co nejvíce. Petr Černohorský měl tento návrh již před sezónou a měl i trenéra, nějakého hokejistu. Nicméně, po zkušenostech z minula jsem to viděl velmi skepticky. Ovšem, možná by stálo za zváženou účast na trénování dát jako jedno ze zásadních kritérií pro účast na zápasech.
Mám to vypsat jako akci na Kocourech??? Uzávěrku přihlášek bych ale potřeboval nejpozději do čtvrtka, tedy přesněji, do čtvrtka bych potřeboval závazně vědět zda ten termín bereme. Pokud ne, musím mít trochu času abych ten termín obsadil jinak, ze dne na den se mi to nepodaří.
odpověděl(a)
Spis by to chtelo,se vsech zeptat,zda o vikendu,nebo ve stredu,aby mohlo bejt co nejvic lidi a potom myslim ze trenik bude stacit hodinu a budeme toho mit plny brejle a pulka by nam asi stacila.
odpověděl(a)
jsem též pro...
odpověděl(a)
Určitě jsem pro.
odpověděl(a)
Martine, volné termíny o víkendu zatím nejsou,
Tento víkend 16-17.11. máme 4 časy (a potřebujeme jich 5 na jedno kolo). příští víkend víkend 23-24.11. máme také pouze 4 časy a naštěstí jeden v Pardubicích.
Rozpis využití ledu (nejen v Bydžově) je koncipován na 1,5 hodiny. Když budu chtít jen hodinu, nemusím čas dostat, raději to obsadí někým, kdo využije a zaplatí celou dobu, tedy 1,5 hodiny.
, - odpovědět
Měli bychom začít o trochu více máknout chlapci,jinak nám jsou nějaké žlábky k hovnu.......
, Žlábek bruslí odpovědět
Jak správně zvolit hloubku žlábku?

Při vybírání žlábku, je potřeba vzít v potaz několik faktů a informací o bruslaři. Důležitým aspektem, jsou kromě zkušeností bruslaře, i jeho váha a síla v nohách. Proč? Žlábek je vlastně rádius, který vytvoří brusný kotouč mezi hranami a označují se (na brusce Pro-Sharp) číslem 6 – 40. Čím nižší číslo, tím je žlábek hlubší.

Pokud zvolíme hluboký žlab (6-11), bude brusle působit velice ostrým dojmem. Při zatížení se bude více bořit a bruslaře podrží v zatáčce. Při brždění bude ale muset bruslař vyvinout více síly a zatlačit do ledu. Právě díky boření, je hluboký žlábek označován za pomalý, ale obratnostní.

Takzvaná „devítka“, neboli žlábek 9, je nejčastějším žlabem pro děti. Ty potřebují, aby je brusle podržela, ale zároveň se, díky své váze, tolik neboří. Zajímavostí je, že například v severských zemích, brousí brusle dětem naopak spíše mělce (16 a více), a to z toho důvodu, aby musely pracovat více nohama, a nespoléhaly na to, že je brusle sama podrží.

Žlábky, které označujeme jako „zlatou střední cestu“, tedy 12-15 jsou používané nejčastěji. Brusle bruslaře podrží, ale zároveň ho pustí do brzdy, aniž by se musel bát o kotník.

Poslední pomyslnou skupinou jsou mělké žlábky, označované číslem 16 a více. Ty jsou především pro zkušené bruslaře, kteří dokážou brusle v zatáčce udržet silou v nohách. Jsou označovány za rychlé, naopak vyžadují více prostoru pro zatočení právě díky menšímu boření,.

Zkušený bruslař může se žlábky více experimentovat a vybrat si, jaký bude pro něho ten nejlepší. Naopak, pokud si nezkušený bruslař zvolí hluboký, půjde mu jen těžko zabrzdit, a pokud sáhne po mělkém, budou se mu rozjíždět nohy.
img
, Pardubice odpovědět
Martas,tak jsme v pardubkach byly na strane hostů a vyhra a asi to tou stranou bylo
odpověděl(a)
Asi jo dobrá práce hoši. 1
, - odpovědět
Miloši i pro tebe platí se přihlašovat včas.Ty ve středu jedeš nebo ne. Ondra jede nebo ne.
, 21.9.2019 odpovědět
Začínáme novou sezónu