Náš partner pro sportovní vybavení

www.sportobchod.cz/hokejova-vystroj

Příspěvek forum

Fórum

Čau Tome, v neděli hrajeme hokej,tak si před zápasem se Sabákem sedněte, a udělejte sestavu spolu. Že je potřeba něco s tím udělat beru,třeba nám změna prospěje. Čau.

Zaslal/a: Martin 7 C  •  Čas: 25.11.2019 18:34

Hlavní sponzor

Logo CTS Okřínek

Reklama

Vyhledávání

Menu

Uživatel

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"

Fórum rss


, - odpovědět
Je tady velký problém v komunikaci. Každý nadává a myslím si že si může každý sáhnout na svoje svědomí a tím myslím i sebe. Každý to někdy posere, zkurví. Tady to ani nikdo ale nezkusí. Další věc co jsem si všiml, není úplně štastná volba kde kdo hraje. Viz Martin kápo, ten je v obraně prostě na nic (teď to nemyslím zle nebo vůči němu!!) . Umí jet rychle dopředu, dostat se do UP a střílet. V obraně to je zabitej hráč. Je tu všechno špatně. Od komunikace, chování každého znás, politika jako jsou lidi co chodí a nechodí, kdy pokaždý máš u sebe někoho jinýho. To je prostě jebat, jasný každý nemůže chodit furt to pochopím, ale tady mi to přijde že znám hrstku lidí a zbytek se tam točí. To je potom težký něco cvičit, sehrát a já nevím co všechno. Kdyby bylo radši 10 max 13 stálejch lidí, plus dva náhradníci třeba.. Nějaký trénink apod, není nic. Základní věci nejsou.
odpověděl(a)
Musím jen souhlasit s tím,co tu Tomáš napsal.Chce to změnu a nebo to rozpustit než se trápit a znepříjemnovat si tu hru na ledě..Jinak o odchodu už uvažuji déle tj.jen za moji osobu
odpověděl(a)
Čau Tome,
v neděli hrajeme hokej,tak si před zápasem se Sabákem sedněte, a udělejte sestavu spolu. Že je potřeba něco s tím udělat beru,třeba nám změna prospěje. Čau.
, - odpovědět
Všeobecný problém je ten, že si tam každý děla v uvozovkách co chce. Problém je někoho zastoupit a držet si pozice. Největší kámen úrazu je ten, že hafo lidí nečumí. Nevíte kde koho máte, nemáte pojem co se pomalu děje. Chápu to,že si hlídám puk na hokejce.. To beru, ale občas se musím podívat kde koho mám. Bez toho to nejde, jelikož pak jedete někam a vůbec není ponětí kam a kdo kde a jak tam stojí. Při té rozehrávce, nahrávku musí letět. Když to poseru, tak to prostě poseru! V tomhle guláši je to úplně jedno, ale mám aspoň doprdele tu snahu. Hráč si dá hokejku na zem kam to chce dát a jedeme. Mám problém dojet do UP? Tak to tam za červenou pošlu po prknech co největší silou a na druhý straně si to bere druhá naše strana nebo napadá. Stačí si zapnout tu posranou televizi a sledovat to. Nebo vemu rodinu a jdu se podívat na hokej jednou a koukám, okoukám řeknu si aha jo to je tohle, takhle tak už vím a zkusím to. Kdyby jsme každý hráli nějaký šipky tak neřeknu, ale myslím si že to dost lidí nějakou dobu hraje tak asi tuší co v tý televizi ty hráči dělají a kdo je kdo a jak to asi chodí.
, - odpovědět
Utok, křídla v OP stále nedokážeme pochopit co májí křídla dělat. Jejich obránci si tam volně říkají o nahrávku, vyhození puku, získá to jejich obránce, nikdo tam není. Obránce vesele střílí.. To je prostě něco strašnýho. Nedokážete si nikdo sjet nebo se uvolnit pro přihrávku. Hledám prostor, tak si sjedu až k nám obrana to rozjíždí z poza brány. atak dále a tak dále.. Vůbec žádné napadání v UP. každý se motá u modrý a nic víc. Stačí trochu napadat a ejhle už mají problém to rozehrát někam. Jednoduchá věc. Před bránou nikdo nestíní, zase opět nějaké zašlápnutí puku, hodit o manťák ne. Zastoupení druhého hráče, jako u obrany to stejný. Nikdo nečumí, buďto se to někam hodí nebo jen tak vystřelí, ale že tam jdeme třeba tři na 1 nebo tři na 2 ,nikdo o tom ani neví. To je něco šílenýho, ale je to jedno s druhým. Vše je vázaný na sebe.
, - odpovědět
Stojí to za hovno všichni víme. Spíš je to snad horší a horší. Morálka v kabině o hovně na střídačce taky. Každý to háže na druhýho, utok obrana furt je to dokola. Co je nejhorší, že tam kde je to nejvíc v prdeli jde nejvíce keců a to je obrana.

Naše obrana stojí na modrý a čumí. Nikdo není v pohybu a není divu, že je pořád propad když zakladní věc jakou je stojící hráč, to objede každý debil. V útočném pasmu, obrana couve jen co puk někam odrazí, to je sice hezký, ale jak můžeme někdy udržet pásmo, když tam dva hráči na modré nejsou a už to jede. Základní věci, které tu nejsou. Obrana u nás a rozehrávka. Ano dobře beru to, že to není kolikrát komu dát. Tak proč ten puk nevemu a nezajedu za bránu ? Rozhlídnu se mám x možností a jsem chráněný proti protihráči. Zakvedlám s tím někdo si tam sjede nebo křídla dostanou čas si ten prostor udělat (viz trénink najetí ke kruhu otočka k mantaku) . Je to úplně primitivní věc a pak se každý diví, že to nemá komu dát. Jsem v tlaku, tak to pošlu po prknech. Že u jejich obránce není křídlo, který tam být má je věc druhá. Pak je vyhození puku po prknech k hovnu. To už není chyba obrany. Zastoupení toho druhýho. To je problém všeobecný, to víme. Kolikrát jsem si všiml, že levý obránce se morduje před bránou, což je okej, ale ten levý místo toho aby jel za něj tak dojede před bránu a čeká,čumí až se tam ten, kterého to je strana rozjede. No doprdele, takovýho prostoru a času co my dáváme protihráčům, to je neskutečný. Zašlápnutí puku, ještě jsem to neviděl. Kurva tak to tam zašlápnu a má přijet někdo na pomoc! Né že mi to hned seberou. Aby se někdo sklonil do přihrávky dal posranou hokejku na zen nedejbože skočil nějakou rybku. Vůbec nikdo. Každý se to snažíte trefit hokejkou, kdy se to nečekaně povede jednou za půl sezony. Jediný co umíte je to, hodit si to mezi sebou levá pravá v prostoru před bránou. Pak nastává i ta situace, kdy to opravdu není komu dát protože se hra posouvá a utok uz je obsazený a u jejich modrý. Nejsou tu základní věci a ani bojovnost.
, Trenik odpovědět
Kluci,je nas plno novejch koni,coz je super,myslim,ze tim,ze nas je tolik novejch,tak kdyby Milos nasel nejaky termin rozumný na hodinu,tak by bylo super ten zaklad co chodi,ucit se nahrávat zakládat prechod do útoku atrochu se sehrát.
Tak se k tomu vyjadrejete,ukecal bych bedu trenera a on by nam trenik vymyslel.
At uz taky vyhrajeme.
odpověděl(a)
Jsem pro
odpověděl(a)
S termíny to není žádná sláva ale měl bych středu 20.11.2019 od 18:15. Je to na hodinu a půl, když by nám stačila půlka hřiště, pokusil bych se na druhou někoho sehnat. Je potřeba ale, aby nás na trénování chodilo co nejvíce. Petr Černohorský měl tento návrh již před sezónou a měl i trenéra, nějakého hokejistu. Nicméně, po zkušenostech z minula jsem to viděl velmi skepticky. Ovšem, možná by stálo za zváženou účast na trénování dát jako jedno ze zásadních kritérií pro účast na zápasech.
Mám to vypsat jako akci na Kocourech??? Uzávěrku přihlášek bych ale potřeboval nejpozději do čtvrtka, tedy přesněji, do čtvrtka bych potřeboval závazně vědět zda ten termín bereme. Pokud ne, musím mít trochu času abych ten termín obsadil jinak, ze dne na den se mi to nepodaří.
odpověděl(a)
Spis by to chtelo,se vsech zeptat,zda o vikendu,nebo ve stredu,aby mohlo bejt co nejvic lidi a potom myslim ze trenik bude stacit hodinu a budeme toho mit plny brejle a pulka by nam asi stacila.
odpověděl(a)
jsem též pro...
odpověděl(a)
Určitě jsem pro.
odpověděl(a)
Martine, volné termíny o víkendu zatím nejsou,
Tento víkend 16-17.11. máme 4 časy (a potřebujeme jich 5 na jedno kolo). příští víkend víkend 23-24.11. máme také pouze 4 časy a naštěstí jeden v Pardubicích.
Rozpis využití ledu (nejen v Bydžově) je koncipován na 1,5 hodiny. Když budu chtít jen hodinu, nemusím čas dostat, raději to obsadí někým, kdo využije a zaplatí celou dobu, tedy 1,5 hodiny.
, - odpovědět
Měli bychom začít o trochu více máknout chlapci,jinak nám jsou nějaké žlábky k hovnu.......
, Žlábek bruslí odpovědět
Jak správně zvolit hloubku žlábku?

Při vybírání žlábku, je potřeba vzít v potaz několik faktů a informací o bruslaři. Důležitým aspektem, jsou kromě zkušeností bruslaře, i jeho váha a síla v nohách. Proč? Žlábek je vlastně rádius, který vytvoří brusný kotouč mezi hranami a označují se (na brusce Pro-Sharp) číslem 6 – 40. Čím nižší číslo, tím je žlábek hlubší.

Pokud zvolíme hluboký žlab (6-11), bude brusle působit velice ostrým dojmem. Při zatížení se bude více bořit a bruslaře podrží v zatáčce. Při brždění bude ale muset bruslař vyvinout více síly a zatlačit do ledu. Právě díky boření, je hluboký žlábek označován za pomalý, ale obratnostní.

Takzvaná „devítka“, neboli žlábek 9, je nejčastějším žlabem pro děti. Ty potřebují, aby je brusle podržela, ale zároveň se, díky své váze, tolik neboří. Zajímavostí je, že například v severských zemích, brousí brusle dětem naopak spíše mělce (16 a více), a to z toho důvodu, aby musely pracovat více nohama, a nespoléhaly na to, že je brusle sama podrží.

Žlábky, které označujeme jako „zlatou střední cestu“, tedy 12-15 jsou používané nejčastěji. Brusle bruslaře podrží, ale zároveň ho pustí do brzdy, aniž by se musel bát o kotník.

Poslední pomyslnou skupinou jsou mělké žlábky, označované číslem 16 a více. Ty jsou především pro zkušené bruslaře, kteří dokážou brusle v zatáčce udržet silou v nohách. Jsou označovány za rychlé, naopak vyžadují více prostoru pro zatočení právě díky menšímu boření,.

Zkušený bruslař může se žlábky více experimentovat a vybrat si, jaký bude pro něho ten nejlepší. Naopak, pokud si nezkušený bruslař zvolí hluboký, půjde mu jen těžko zabrzdit, a pokud sáhne po mělkém, budou se mu rozjíždět nohy.
img
, Pardubice odpovědět
Martas,tak jsme v pardubkach byly na strane hostů a vyhra a asi to tou stranou bylo
odpověděl(a)
Asi jo dobrá práce hoši. 1
, - odpovědět
Miloši i pro tebe platí se přihlašovat včas.Ty ve středu jedeš nebo ne. Ondra jede nebo ne.
, 21.9.2019 odpovědět
Začínáme novou sezónu