Náš partner pro sportovní vybavení

www.sportobchod.cz/hokejova-vystroj

Příspěvek forum

Fórum

Tak přátelé, tady když tak diskutovat.

Zaslal/a: Miloš M  •  Čas: 13.9.2021 15:10

Hlavní sponzor

Logo CTS Okřínek

Reklama

Vyhledávání

Menu

Uživatel

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"
< návrat zpět

Archiv aktualit rss


Strana:  1 2 3 4   další »

Začínáme 2017 - 2018

Přátelé, mám takový dojem že pro některé z nás tímto začíná možná desátá, určitě ale devátá sezóna. Usuzuji tak, mimo jiného, když se podívám na foto z naší galerie.

Tak zde jsou asi první fotky z 28.2.2009 kde již máme jednotné barvy dresů. Velenice zelený a Cerekvice modrý. No a pokud si dobře pamatuji, tak úplně na začátku se hrálo v rozlišovácích, co vozili kluci z velenického fotbalu. A dokonce si pamatuji když ty zelené dresy Fany vyjednával. No a jelikož se jedná o konec února roku 2009, tak zajisté se začalo hrát minimálně ve IV Q roku 2008. No, pokuste se zavzpomínat zda to náhodou nebylo již koncem roku 2007 nebo alespoň začátkem 2008. Již zde nevidím Prážu ani Káňu a mám dojem, že ti byli u zrodu této "hokejové legendy" :-)

No a zde, 25.12.2009, asi poslední "bratrovražedný" zápas. Zde již máme všichni kompletní výstroj a já již minimálně měsíc zlámaný kotník, proto to také fotím. A na Silvestra 2009 začíná tradice posledních utkání v roce, která dnes pokračuje Silvestrovským turnajem HHL. Jak je vidět 31.12.2009, zde již máme za soupeře Dragouny.

Tak nám to začíná -sezona 2017 -2018

23.9.2017 v 17:15 sraz na zimáku v Bydžově, poté první přáteláček. No, doufám v hojnou účast.

HHL 2017 -2018

Vážení přátelé, dne 10.9.2016 se uskutečnil sraz zástupců HHL v hostinci Na Půdě v Bydžově. Byl dohodnut další, již třetí ročník HHL. Přibyly dva nové týmy a to HC Tygři od Třebechovic pod Orebem a HK Sharks od Hradce Králové. Tak doufám že účast bude na zápasech, nejenom ligy, dostačující a že uhrajeme slušný výsledek. Podrobnosti, rozpisy, tabulky a aktuální informace jsou na stránkách HobbyHokejLiga.eu

Ukončení HHL 2016 - 2017

Vážení přátelé, dnes byl oficiálně ukončen 3. ročník HHL předáním plaketek a Putovního poháru HHL. Vyhlášením konečných výsledků a hlavně jsem sehráli zápas o 3. místo s týmem HC Hungry Hunters. Zápas jenom potvrdil to, co přinesla liga. Tedy vyrovnaný výkon našich týmů. V průběhu zápasu se vedení přelévalo z jedné strany na druhou až základní část zápasu skončila remízou 7:7. I ten vysoký gólový výsledek ukazuje na enormní snahu obou týmu vyhrát. Možná na straně Kocourů bylo více neproměněných řancí, ale to je hra. Nicméně, osudným se nám stalo prodloužení. Hrálo se 5 minut 3 na 3 a zase bych si dovolil konstatovat že více ze hry a více šancí bylo na maší straně, nicméně göĺ dal 31 sekund před koncem prodloužení soupeř a tím vyhrál zápas a boj o 3. místo. Pánové, nemyslím si že jsme hráli špatně, myslím si že přijmout výzvu bylo férové a zhostili jsme se toho čestně. Doslechl jsem se že to bohužel mělo v šatně nějaké dozvuky. Pánové, nemá cenu se rozčilovat, každý náš soupeř alespoň občas trénuje standartní herní situace, taktiku a způsob hry. Tak to je pro nás výzva do příští sezóny. Já zajistím termíny a trenéři to ostatní.

Zápas o 3 místo, ročník 2016 - 2017.

Vážení přátelé, volal mi Michal Bártl - HC Hungry Hunters - že by chtěli sehrát rozhodující zápas o 3. a 4. místo. Údajně nevěděl o postupu stanovení pořadí. Tedy body a v případě shody že rozhoduje skóre. No, musel vědět protože jsme si to řekli na srazu před zahájením sezóny a také před posledním, shodou okolností společným, zápasem jsme o tomto hovořili spolu se zástupcem Lovců, jelikož Michal nebyl. A sám jejich zástupce mi říkal že jim stačí i remíza k umístění na 3. místě, kdežto my musíme vyhrát. Michal argumentuje že v 1. ročníku HHL se také hrál rozhodující zápas při shodném počtu bodů. To je sice pravda ale v obavě z nedostatku termínů jsme to pro letošní ročník vypustili.

Nicméně, pro letošní ročník nám čas vybyl a 11.3.2017 spolu sehrajeme zápas, tak se naskýtá možnost si tento, nejspíš poslední společný zápas sezóny, okořenit bojem o to 3. místo. Přátelé, je to výzva a záleží na nás zda ji přijmeme či nikoli. V tomto ročníku jsme první zápas prohráli 1:6 a druhý vyhráli 5:4. Nu, co k tomu dodat? Na body jsme stejně, prohra a výhra ze společných zápasů pro každého, my lepší skóre celkové a oni lepší skóre ze vzájemných zápasů. Ta výzva je celkem pochopitelná, kdy jindy by se měl sehrát rozhodující zápas. Tak pánové, hlasujte.

Silvstrovský miniturnaj HHL 2015

Vážení přátelé, 1. ročník Silvestrovského miniturnaje HHL je za námi. Vydařil se a Kocouři se umístili na krásném 2 místě. Ale především byla fajn přátelská atmosféra, pobavili jsme se a trochu více seznámili. No a o to především šlo.

Info na stránkách www.hobbyhokejliga.eu


Fotečky od Martina 55


miniturnaj 2. místo


a Fotečky z turnaje od Lucky


Jak dát gól.

Pro gólmany :-))

Silvestrovský turnaj

Silvestrovský turnaj proběhne, jak jinak, na Silvestra od 10:00 do 13:00.

Občerstvení v podobě řízku a teplý čaj pro každého přihlášeného. proto potřebuji nejpozději do 26.12 přesný počet účastníků od Kocourů. Nějaké posilovadlo do čaje a na přípitek s přáteli si každý donese sám.

Cena zatím 200 Kč na každého, Kocourům s předplatným bude strženo 150 Kč, jako za běžný zápas, a zbytek se doplatí z klubové pokladny.

No a zde, o co se bude hrát

Hokejový ples v Bydžově

https://www.facebook.com/events/412817412241074/

Druhý zápas HHL

Jsme také prohráli. Tentokrát se nám podařilo dát alespoň 3 góly. Dostali jsme ovšem 6. Takže:

HC Kocouři - Blueteam 3 : 6

Pánové, je potřeba se vzchopit :-))

Náš první zápas HHL proti Predátorům.

Stále ještě neodhalujeme své kvality a také se projevila únava z intenzivní letní přípravy.

A také jsme zápas dohrávali v 9ti hráčích proti asi 17ti soupeře. Fakt super pánové !!!!!

Prohráli jsme 1 : 6

Děkujeme za hojnou účast

Začínáme 2015 - 2016

rozklikni pro další

Sraz zástupců týmů před sezonou 2015 - 2016

Vážení sportovní přátelé, v sobotu 29.8.2015 se uskuteční sraz zástupců týmů hrajících HHL. Sraz proběhne v Chlumci v Zámecké restauraci. Zahájení v 16:00 ale sraz je dříve, tak od 14:00. Kdo má čas a chuť dát si něco dobrého tak doraz.

Do nového roku

Všem do nového roku hodně zdraví a pohody, čas a chuť na hokej a nepřežeňte to na Silvestra ať na Nový rok ....... :-)

A také bychom do nového roku mohli sehnat trenéra, nebo radši trenérku .... :-))

Pozor změna 29:11. 2014

Pánové je změna času na sobotu 29.11, místo 15:15 začínáme v 17:00. Dejte to vědět ostatním.


Strana:  1 2 3 4   další »