Zaslal/a: Martin-B  •  Čas: 20.5.2022 14:16

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"
Kategorie: Archiv zápasů

zápas neděle 17.11.2013

HC-Kocouři - Dragouni 10:11

Dnešní zápas byl velmi vyjímečný. Bez jakéhokoliv předběžného upozornění nás náhle opustil náš dlouholetý soupeř HC-Kněžice, neboli Kněžičáci. Takže již nikdy kněžické, porůznu červené, dresy. No co k tomu dodat, byl to pro mnohé z nás naprostý šok. Tak tedy poslední vzpomínky a.....

Ale zápas se nakonec odehrál. Stejně jako bájný pták fénix vstal z valstního popela, tak také z kněžických borců povstali Dragouni. A nebyl to jen tak ledajaký zrod, pochlubili se novým dresem ve žlutobílém provedení s fešným šedým doplněním a symbolem draka na prsou. Tak pánové, pochvala :-).

No a nyní k zápasu, premiérový zápas se hrál s muzikou, časomírou bez časů mimo poslední 20ti minutovky ale s ukazatelem skóre. Takže s téměř plnou parádou :-D. Jen začátek se nám trochu posunul ale musíme přiznat, že jsme led měli celých 90min.

A nyní už ke hře, Kocouři byli tak mimo z těch změn, že nás Dragouní začali válcovat. První dvě střely na naší bránu také do ní hned zapadly a mezisoučet 0:4 na sebe nenechal dlouho čekat. Poté se také podařilo skórovat Kocourům ale jinak nám to moc nešlo a tak jsme se dopracovali k průběhu 2:7. Už to vapadalo na pěkný výprask ale Kocouři se vzchopili a začala lítá bitva. Na branku soupeře šla střela za střelou ale náskok soupeře se nám dařilo snižovat jen velmi pomalu. Mezisoučet 7:8, před poslední 20ti minutovkou, nám dával obstojnou naději na dobrý výsledek ale staronový soupeř se také nechtěl jen tak vzdát a tak se mu podařilo nám opět odskočit. Bitva trvala do posledních sekund zápasu kdy Martin55 dával poslední gól na konečných 10:11.

Mimo trochu slabšího kocouřího začátku to byl opět pěkný zápas, plný bojového zápalu na obou stranách, hromada gólů a tak si myslím že svůj křest si Dragouni také dostatečně užili :-)).