Náš partner pro sportovní vybavení

www.sportobchod.cz/hokejova-vystroj

Příspěvek forum

Fórum

Tak přátelé, tady když tak diskutovat.

Zaslal/a: Miloš M  •  Čas: 13.9.2021 15:10

Hlavní sponzor

Logo CTS Okřínek

Reklama

Vyhledávání

Menu

Uživatel

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"
< návrat zpět

zalohaclanku rss


Hrani na pohodu

Klici, v neděli 21.10. ná zabukovaný led od 11:00 Tomáš a Predátoři. Je možné si tam přijít zabruslit, myslím že vhodný okamžik pro ty, kteří si potřebují vyzkoušet bruslení po zranění a podobně. Napíšu to do přihlášek tréninků tak se tam případní zájemci hlaste a já to pak oznámím Predátorům. Můžete také vzít bezvýstrojáky, známé a kamarády, kteří by si chtěli zkusit hokej.

Autor: Miloš M  •  Vydáno: 14.10.2018 18:06  •  Přečteno: 1118x

Začínáme v září

A do té doby musíme dát dohromay sestavu a předat soupisku. Termín schůzky zástupců klubů HHL zatím plánuji na sobotu 1.9.2018, tak doufám že se Vás pár přidá, bylo by potřeba minimálně 3 kusy :-). A dále, na schůzce v dubnu jsme se dohodli že každý, kdo bude chtít hrát tuto sezónu za Kocoury, složí zálohu 1000Kč. Z toho se zaplatí příspěvek na ligu 200Kč/osoba a zbytek zůstane na placení ledu, případně další záležitosti klubu.

Agendu HHL převádím na Google a tak jsem tam také trochu pobastlil nové stránky ligy www.hobbyhokejliga.eu. A tady nejdůležitější věc, z tohoto odkazu si stáhněte kartu člena, vyplňte, doplňte o foto a pošlete na hobbyhokejliga@gmail.com. A prosím, ten soubor pojmenujte ve tvaru jménopříjmeníčíslo.koncovka, moje karta je: milosmachek64.odt.

Tak přátelé, doufám že tato sezóna bude pro Kocoury úspěšnější než ta minulá a že nás v týmu bude dost.

K té kartě člena, mnozí z nás mají dost připomínek k členům jiných týmů, jestli chceme úspěšně argumentovat měli bychom jít příkladem. Tak jsem byl první, můžete použít jako vzor :-).

Můžete rozvířit debatu na fóru a nebo tady vložit komentář (po přihlášení kliknout na titulek, objeví se možnost komentářů).

Přátelé, první členské karty jsou založeny, nenechávejte to na poslední chvíli nebo se z toho pak pos... :-), některé katy musím ještě upravit, díky.

Autor: Miloš M  •  Vydáno: 30.7.2018 2:37  •  Přečteno: 1665x  •  Komentářů: 0