Zdroj: http://hc-kocouri.cz/zaciname-v-zari.a111.html  •  Vydáno: 30.7.2018 2:37  •  Autor: Miloš M

Začínáme v září

A do té doby musíme dát dohromay sestavu a předat soupisku. Termín schůzky zástupců klubů HHL zatím plánuji na sobotu 1.9.2018, tak doufám že se Vás pár přidá, bylo by potřeba minimálně 3 kusy :-). A dále, na schůzce v dubnu jsme se dohodli že každý, kdo bude chtít hrát tuto sezónu za Kocoury, složí zálohu 1000Kč. Z toho se zaplatí příspěvek na ligu 200Kč/osoba a zbytek zůstane na placení ledu, případně další záležitosti klubu.

Agendu HHL převádím na Google a tak jsem tam také trochu pobastlil nové stránky ligy www.hobbyhokejliga.eu. A tady nejdůležitější věc, z tohoto odkazu si stáhněte kartu člena, vyplňte, doplňte o foto a pošlete na hobbyhokejliga@gmail.com. A prosím, ten soubor pojmenujte ve tvaru jménopříjmeníčíslo.koncovka, moje karta je: milosmachek64.odt.

Tak přátelé, doufám že tato sezóna bude pro Kocoury úspěšnější než ta minulá a že nás v týmu bude dost.

K té kartě člena, mnozí z nás mají dost připomínek k členům jiných týmů, jestli chceme úspěšně argumentovat měli bychom jít příkladem. Tak jsem byl první, můžete použít jako vzor :-).

Můžete rozvířit debatu na fóru a nebo tady vložit komentář (po přihlášení kliknout na titulek, objeví se možnost komentářů).

Přátelé, první členské karty jsou založeny, nenechávejte to na poslední chvíli nebo se z toho pak pos... :-), některé katy musím ještě upravit, díky.