Náš partner pro sportovní vybavení

www.sportobchod.cz/hokejova-vystroj

Přihlášky

Odkaz Přihlašování na zápasy
Tady klikni na odkaz, otevře se ti stránka kde ve sloupečku "Téma" vybereš nejnovější datum a čas zápasu a tam se zapíšeš. To samé pro trénování, odkaz dole.

Přihlašování na trénování. A nebo přímo na Spoluhráčích zde

Fórum

Регистрация ООО, ИП, ликвидация, реорганизация. Онлайн сервис <a href=https://reg-business.com/>ликвидация предприятия смена наименования</a> <a href=https://reg-business.com/address-invalidation/>зарегистрировать фирму италия</a> <a href=https...

Zaslal/a: Doylealgom  •  Čas: 7.8.2019 23:31

Fórum

Kredit

Zaslal/a: NikBleft  •  Čas: 11.7.2019 10:59

Výsledky, články

Hrani na pohodu

Autor: Miloš M  •  Vydáno: 14.10.2018 18:06  •  Přečteno: 406x

Příspěvek forum

Fórum

Jasan,měl jsem toho rozepsaného víc,ale nějak mi to zmizelo a tak jsem to napsal podruhé tak nějak zkráceně

Zaslal/a: Drago 2 G  •  Čas: 27.2.2019 19:50

Hlavní sponzor

Logo CTS Okřínek

Reklama

Vyhledávání

Menu

Uživatel

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"
Kategorie: Aktuality

Začínáme v září

A do té doby musíme dát dohromay sestavu a předat soupisku. Termín schůzky zástupců klubů HHL zatím plánuji na sobotu 1.9.2018, tak doufám že se Vás pár přidá, bylo by potřeba minimálně 3 kusy :-). A dále, na schůzce v dubnu jsme se dohodli že každý, kdo bude chtít hrát tuto sezónu za Kocoury, složí zálohu 1000Kč. Z toho se zaplatí příspěvek na ligu 200Kč/osoba a zbytek zůstane na placení ledu, případně další záležitosti klubu.

Agendu HHL převádím na Google a tak jsem tam také trochu pobastlil nové stránky ligy www.hobbyhokejliga.eu. A tady nejdůležitější věc, z tohoto odkazu si stáhněte kartu člena, vyplňte, doplňte o foto a pošlete na hobbyhokejliga@gmail.com. A prosím, ten soubor pojmenujte ve tvaru jménopříjmeníčíslo.koncovka, moje karta je: milosmachek64.odt.

Tak přátelé, doufám že tato sezóna bude pro Kocoury úspěšnější než ta minulá a že nás v týmu bude dost.

K té kartě člena, mnozí z nás mají dost připomínek k členům jiných týmů, jestli chceme úspěšně argumentovat měli bychom jít příkladem. Tak jsem byl první, můžete použít jako vzor :-).

Můžete rozvířit debatu na fóru a nebo tady vložit komentář (po přihlášení kliknout na titulek, objeví se možnost komentářů).

Přátelé, první členské karty jsou založeny, nenechávejte to na poslední chvíli nebo se z toho pak pos... :-), některé katy musím ještě upravit, díky.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.