Čau Tome, v neděli hrajeme hokej,tak si před zápasem se Sabákem sedněte, a udělejte sestavu spolu. Že je potřeba něco s tím udělat beru,třeba nám změna prospěje. Čau.

Zaslal/a: Martin 7 C  •  Čas: 25.11.2019 18:34

Kategorie: Aktuality

Jak se přihlásit.

Tak jsem to tu upravil aby Tě to zbytečně nemátlo. Pro informaci k účasti na zápase se nejdříve přihlas k tomuto webu, poté klikni na "Hockey Game" a dole pak na "přihlašování 2019 - 20120". Ve sloupečku Téma si vyber patřičný termín a oznam tam, zda se zúčastníš nebo se omlouváš. A prosím, co nejdříve po uveřejnění termínu zápasu nebo akce. Jestliže se přihlásíš na akci a toto rozhodnutí budeš muset změnit, pošli mi o tom prosím SMS. Většinou to provedeš na poslední chvíli a už si toho nemusím všimnout. Aby se ale nemuselo řešit, co je poslední chvíle, tu SMS pošli při každé změně. Já musím ještě také připravit listinu pro zápis, tedy, vypsat tam účastníky a připravit to pro tisk, případně i vytisknout. Toť vše :-)

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Nebyly přidány žádné komentáře.