Přihlášky a omluvenky k zápasům 2014-2015

Téma: Neděle 15.03 od 16:00 rss

Zaslal/a 9.3.2015 16:18

Nejspíš předposlední víkendový led, jako obvykle s týmem Dragounů.

doufám,že už budu moct...dám včas vědět
Jedu, beru aout a Drago, doufám že už budeš fit 1
jinak pánové poslední zápas letošní sezóny v Bydžově sehrajeme v Pátek 20.3 od 18:30 tak si udělejte čas aby ste dorazili 5
budu
nepřijedu
Nebudu ,jsem v holandsku,,v pátek ale stíhám a přijedu
budu
Opet bohužel nemuzu, tentokrát jsem sluzebne ve Varsave
Prijedu
+2 kusy
+2 to znamená že nás je zatím 8 a Drago
Peto počítam 6+já to je bída 7
Tak nějak nerozumím co topíše Drago ale pokud to dobře chápu tak Drago má 2 kluky náhrádníky a Petr má také 2 náhradníky to znamená celkem 4 náhradníci + 4 Kocouři = 8 borců + gólman. No a já jsem poptal 2 borce kteří také dorazí takže nás snad bude 10. 5
A pro příští sezónu dáme dohromady 10 borců, kteří budou zárukou pravidelné účasti. Stačí se podívat zpět na účasti a je celkem jasné, kdo z Kocourů se sem dostane a také že bude potřeba doplnit tuto základní sestavu i zájemci kteří zatím u Kocourů nejsou. Podmímka pro nováčky bude příslib pravidelné účasti na akcích klubu a neangažovanost jinde.
A pak bude 5ka Kocourů, kteří mají nestabilní účast spíše z pracovních nebo zdravotních důvodů ale hlavně komunikují (omluví se). Těchto 15 by mělo prioritu na akce. Všichni ostatní, kteří se do tohoto uskupení 10 + 5 nedostanou by byli náhradníci a jejich účast by byla podmíněna pravidlem 10 - 13 - 15 borců na zápas a tudíž schválením třeba kapitánem.
Tak se prijdu podivat,kdyz vas bude akorad,tak se jen mrknu a pofrcim dom 1
Tak pred malou chvilkou volal Mazan že přejel hranice a že stihne hokej ( jede se mnou ), mluvil jsem s Martinem J. a jde také, no a na to volal Pavel N. z Dragounů že se mu ozval Radek Š. ale že jich je už dost jestli nemáme místo. Tak počítám že bude 13tý tak ať dorazí. Ještě mu zavolám jestli to platí 5