Náš partner pro sportovní vybavení

www.sportobchod.cz/hokejova-vystroj

Příspěvek forum

Fórum

Tak přátelé, tady když tak diskutovat.

Zaslal/a: Miloš M  •  Čas: 13.9.2021 15:10

Hlavní sponzor

Logo CTS Okřínek

Reklama

Vyhledávání

Menu

Uživatel

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"
< návrat zpět

Přihlášky na zápasy


Téma: Silvestrovský turnaj rss

Zaslal/a 24.12.2017 1:58

Přátelé, nejspíš budeme hrát hned 1. kolo, což pro nás znamená opustit šatnu do 8:45 / pokud se to povede tak můžeme začít hrát i dříve, ti před mámi končí v 8:30 a do 8:45 by měl být led hotový/ A prosím, hlaste se do středy, já pak vidím že tam jsme ve středu v 5ti kusech a začnu shánět a přemlouvat další spoluhráč. Vy se pak přihlásíte později a hrozí to malérem. Například na minulý zápas jsem ještě měl vyjednaného Vlastimila, Michala L., kontaktoval jsem například všechny Fanťáky a tak. No "naštěstí" nedorazili. Tak prosím, mějte rozum.


,
Prijedu
,
jedu
,
Jedu (pokud nas nebude 15).
,
Kuba jede.
,
Dorazim
,
Budu
,
Jedu
,
Budu
,
nebudu
,
nebudu, stale mam problemy s nohou
,
Budu
,
Přijedu
,
Honza Š. bude
,
Jedu
,
dorazim
,
Tak my s Kubou nejedeme. Vysoky pocet hracu.
,
Na tento zápas, turnaj, to bylo naposledy, co jsem se staral o to, kolik nás bude a aby počet byl nějak rozumný. V novém roce už jen napíšu termín a na ostatní seru. Já jako kokot posílám spoustu sms a telefonátů, abych někomu připomněl že hrajem a jestli by se nechtěl přihlásit, abych ve finále zjistil, že to je všechno na hovno. Na jednu stranu dorazí lidi, co nejsou napsaní a na druhou stranu se tu zase začnou odhlašovat lidi, s kterejma počítám. Pánové, sledujte si to sami a pište se jak chcete, já už nikoho nebudu přemlouvat ani shánět.
Už mi nepište ani nevolejte jestli máte či nemáte nebo můžete či nemůžete dorazit. Já to stejně nevím, většinou dopadne stejně jinak. Tak aspoň ušetřím peníze, čas i nervy. 8