Přihlášky na zápasy

Téma: Silvestrovský turnaj rss

Zaslal/a 24.12.2017 1:58

Přátelé, nejspíš budeme hrát hned 1. kolo, což pro nás znamená opustit šatnu do 8:45 / pokud se to povede tak můžeme začít hrát i dříve, ti před mámi končí v 8:30 a do 8:45 by měl být led hotový/ A prosím, hlaste se do středy, já pak vidím že tam jsme ve středu v 5ti kusech a začnu shánět a přemlouvat další spoluhráč. Vy se pak přihlásíte později a hrozí to malérem. Například na minulý zápas jsem ještě měl vyjednaného Vlastimila, Michala L., kontaktoval jsem například všechny Fanťáky a tak. No "naštěstí" nedorazili. Tak prosím, mějte rozum.

Prijedu
jedu
Jedu (pokud nas nebude 15).
Kuba jede.
Dorazim
Jedu
nebudu
nebudu, stale mam problemy s nohou
Přijedu
Honza Š. bude
Jedu
dorazim
Tak my s Kubou nejedeme. Vysoky pocet hracu.
Na tento zápas, turnaj, to bylo naposledy, co jsem se staral o to, kolik nás bude a aby počet byl nějak rozumný. V novém roce už jen napíšu termín a na ostatní seru. Já jako kokot posílám spoustu sms a telefonátů, abych někomu připomněl že hrajem a jestli by se nechtěl přihlásit, abych ve finále zjistil, že to je všechno na hovno. Na jednu stranu dorazí lidi, co nejsou napsaní a na druhou stranu se tu zase začnou odhlašovat lidi, s kterejma počítám. Pánové, sledujte si to sami a pište se jak chcete, já už nikoho nebudu přemlouvat ani shánět.
Už mi nepište ani nevolejte jestli máte či nemáte nebo můžete či nemůžete dorazit. Já to stejně nevím, většinou dopadne stejně jinak. Tak aspoň ušetřím peníze, čas i nervy. 8