theelectroniccigarette [url=https://www.theelectroniccigarette.co.uk/]Eliquidclick here[/url]

Zaslal/a: thevapingpig  •  Čas: 20.9.2020 2:50

Příspěvky uživatele

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 19

bude:
Petr Černohorský
Já,
Ondra

HHL, jsme hosté, domácí jsou Tygři

Přátelské hokejování s KASI 5 . Přihlašování do středy, pak začnu shánět jinde 7

Bude Jitka Hladik

Přátelé, asi nejtěžší soupeř, pardubičtí Panthers a jsou za domácí tým. Doufám v hojnou účast. A porazíme je 3
www.spoluhraci.cz/hc-panthers-pardubice-

Přátelé, zatím poslední přihlšení k zápasu HHL, další již na www.tymuj.cz
Tady budou už jen neligové akce.

Bude
Petr Mori 83,

Nebude
Hladík,
Košan,
Rachota.

Pepa Košan bude

S termíny to není žádná sláva ale měl bych středu 20.11.2019 od 18:15. Je to na hodinu a půl, když by nám stačila půlka hřiště, pokusil bych se na druhou někoho sehnat. Je potřeba ale, aby nás na trénování chodilo co nejvíce. Petr Černohorský měl tento návrh již před sezónou a měl i trenéra, nějakého hokejistu. Nicméně, po zkušenostech z minula jsem to viděl velmi skepticky. Ovšem, možná by stálo za zváženou účast na trénování dát jako jedno ze zásadních kritérií pro účast na zápasech.
Mám to vypsat jako akci na Kocourech??? Uzávěrku přihlášek bych ale potřeboval nejpozději do čtvrtka, tedy přesněji, do čtvrtka bych potřeboval závazně vědět zda ten termín bereme. Pokud ne, musím mít trochu času abych ten termín obsadil jinak, ze dne na den se mi to nepodaří.

Predátoři domácí, Kocouři hosté.
Pánové, začínáme z toho mít pěkný Kocourkov. Kde kdo se snaží vydávat pokyny ke hře, velký problém v obraně ve třech na postu. Nikdo z nás není dokonaý a tak vůbec nerozumím tomu pomlouvání těch, kteří jsou právě na ledě. Já jsem začínal hrát hokej jako obránce, moc jsem nepotřeboval hokejku jelikož jsem většinu doby bojovol s protivníky tělem, především u mantinelu ale také vytlačoval protihráče od naší branky. A na střídačku chodil splavený jak kůň. Vítal jsem možnost hrát ve 3 na lajně ( bývalo to normální ). Tak by stálo za zamyšlení, proč tomu tak není nyní?????
No a pak přišel úraz, když jsem se rozsekal o mantinel ( 7 měsíců marodění ), a poté takový nějaký blok se pohybovat u mantinelu a začal jsem v obraně hrát způsobem, dva metry od hráče u mantinelu a pouze máchání hokejkou ( některé z obránců mi to sakra připomíná ) a proto jsem byl odvelen hrát do útoku.
Tak že pár zakladních bodů:
1. Sestavu určí tenér
2. Pokyny při zápase vydává poze trenér a déle u obránců C, u útočníků A.
3. Nikdo jiný nebude kecat do sestavy ani do hry
4. v případě že některý z výše jmenvaných nebude na zápase, pověří svými pravomocemi, zde písemně, svého zástupce.
5. Nedodržování těchto zásad a nerespektování pokynů může mít za následek odchod do šatny.
6. Diskutování, návrhy, připomínky, stížnosti a td. si nechte na trénink, do šatny před zápasem a po zápase a nebo by nebylo na škodu se občas sejít nad tabulkou a probrat to, prostě, aby u toho byli všichni a mohli se také vajádřit.

A pravidla účasti:
1. Zaplacený členský příspěvek a zůstatek před zápasem alespň 400Kč
2. Kdo má problém hrát ve 3 na lajně, ten se přihlašuje až v pátek, aby se přesvědčil, že je jeho místo ještě volné. Přece nepošleme, 3 lidi domů jen proto, že se někomu nechce hrát ve 3.
3. Pořadí přihlášených.
4. Samozřejmě můžete dorazit všichni ale hrát bude maximálně 15 hráčů.
Podmínky doufám jasné.
A přátelé, to, že nás posledně bylo 14 ( tedy více jak 13 ) se nestalo už nějakou tu sezónu.

Jirka Hladik přijede do obrany
Tome přijeď, bude nás akorát 13

Ligový zápas proti Hurikánům - Smidary.
Pánové,ten kdo má problém s hraním ve 3 hráčích na postu, nechť se přihlásí až v sobotu. Nechci už řešit podobnou situaci jako poslední dva zápasy, kdy to vypadá na 15 hráčů do pole a ve finále jsme rádi že nás dorazí téměř minimum. To už je fakt na palici, buďto chcete hrát kokej za Kocoury a nebo nechcete. Téměř vždy se někdo na poslední chvíli, z vážného či méně vážného důvodu, omluví a pak chybí hráči. Fakt už přestaňte s těmi spekulacemi a přijďte hrát hokej.

Tak pánové jsem zvědav kolik nás dnes bude. Jako domácí tým tisknu soupisky zápasu a Sukorady mají na soupisce 20 hráčů ( nevím zda tam píší všechny hráče nebo jen ty, ktaří dorazí ) ale psali to dnes ráno tak .......... A já od rána neřeším nic jiného než kolik bude nás a kdo se na to vysere protože nás bude moc.Pánové, Jestli nás nebude spoň 13 tak se vážně zamyslím nad tím že vyškrtnu ze soupisky Kocourů ty, kteří jen spekulují a vymýšlejí hovadiny aby náhodou nemuseli hrát ve 3 lidech na postu. SMSkou se mi denes omluil Milan Schovánek protože musel s dcerou do nemocnice a Honza Uhlíř má měco s kotníkama a virózu.

Myslím Marťas i Košane že můžete klidně dorazit. 1

Jirka Hladík 66 bude