17.11.2012 HC Kocouři - HC Kněžice

HC Kocouři - HC Kněžice 9 : 10

Již dlouho jsem nenapsal žádný článeček o zápase, no a v tento sváteční den mám chvilku času tak bych se mohl o něco pokusit. Kocouři nastoupili v tvrdém jádru doplněném o, již téměř člena, Jardu Černého. Do soupeře jsme se pustili s vervou a po vyrovnaném úvodu, 2 : 2 jsme začali mít mírnou převahu. Dobrá hra ve středním pásmu nedovolila soupeři rozjet žádnou pořádnou akci a Kocouři se dostávali stále častěji do gólových šancí nebo alespoň před soupeřovu branku. Gólově dnes zářil Karlos který dal ze hry 3 góly a pár dalších pokusů mu zmařil až brankář. Kocouři si vypracovali náskok 9 : 5 a vypadalo to nadějně. Nicméně částečné polevení ostražitosti především ve středním pásmu nás nakonec stálo vítězství.