1. zápas, neděle 29.9.2013

HC Kocouři - HC Kněžice 11:11

První zápas sezóny 2013 - 2014. Oba týmy nastoupily přibližně ve stejném počtu kolem 12ti borců. Kocourům vypomohl mladíček Štěpán, kterého sebou vzal Martin55 a také po velmi dlouhé přestávce oblékl svůj dres Janek89, tak doufáme že ho opět hokej bude bavit a stane se pravidelnou oporou mužstva.

Všichni byli natěšeni po dlouhé hokejové odmlce a proto se hned od začátku bojovalo na plné pecky. Naši útočníci byli jak střely a obránci utvořili neproniknutelnou hradbu o ktero se rozbyl každý soupeřův útok. Během krátké doby jsme vedli rozdílem 4 gólů. No ale soupeř se nechtěl jen tak lehce vzdát a bojoval stále urputněji. Kocouři ale nejspíš přepálili začátek a začalo jim ubývat sil. Tedy mě určitě. Bojovnost se soupeři začala vyplácet a i na výsledku se to odrazilo, vyrovnání bylo jen otázkou času a od stavu 8:8 se již žádnému mužstvu nepodařilo vedení o více než 1 gól.

První zápas skončil spravedlivou remízou. Myslím, že jsme si všichni dobře zahráli, gólman pořádně provětral nové brusle a nastřílených 22 gólů také udělalo radost mnoha střelcům.