Náš partner pro sportovní vybavení

www.sportobchod.cz/hokejova-vystroj

Příspěvek forum

Fórum

Tak přátelé, tady když tak diskutovat.

Zaslal/a: Miloš M  •  Čas: 13.9.2021 15:10

Hlavní sponzor

Logo CTS Okřínek

Reklama

Vyhledávání

Menu

Uživatel

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"
< návrat zpět

Přihlášky a omluvenky k zápasům 2014-2015


Téma: Neděle 25.01 od 18:00 rss

Zaslal/a 18.1.2015 17:42

Přátelák s týmem Dragounů. Co bylo to bylo, jedeme dál a lépe 5
Jinak, je zde návrh capitána na tréninky, jestli by se tedy sehnal termín, v pátek večer. To už by byli doma snad všichni, ze školy i z práce. jednalo by se asi nejspíš o 1 hodinu a počítám že by to dřív jak v 21 hodin nezačalo spíše na 22:00. Napiš sem prosím každý, zda by si chodil (spíše chodil) a nebo nechodil. Asi by to nebylo každý týden ale uvidíme 1
Také prosím capitána aby k tomu také zde něco doplnil.
Dík


,
Neděle - jedu a nic doplňovat nebudu.Kdo chce chodit trénovat tak přijede, kdo nechce, tak nepřijede, nikoho prosit nebudu. Myslím, že návrh chodit si zatrénovat není jenom můj zájem,ale většiny z nás, každý víme jak na tom jsme.
,
Budu. Na případný trénink přijdu.
,
v nedeli budu, pokud se bude trenovat v patek kolem 21 hodiny tak bych chodil.
,
Dorazim klidně i když se bude trénovat. Ale uvědomte si kolik lidi chodilo na tréninky! Vždyť od nás tam snad nebylo nikdy ani 12 lidi! Radši budu hrát proti silnějšímu soupeři než se doma válet. A kdyby jste byli minule útery, tak vidíte, že se s nima dá hrát.
,
nebudu - hory
pátky nemůžu
,
Omluva nebudu - nemoc. Pátek den dobrej, hodina nic moc, ale pokuď by to bylo těch 21h, tak asi nebude problém...
,
nebudu
,
Na neděli jedu.
Na pátek mám špatné zprávy, dnes jsem dojednával s Ryglem další termíny a hovořili jsme i o možnostech trénování v pátek. Takže pátky po 20té hodině se v Bydžově hrají mistráky dorostu nebo juniorů. Co to znamená je snad každému jasné 7 , ale když by se mistrák nehrál, mohlo by byt volno. Se mnou můžete počítat a Ondra by také většinou dorazil.
ts.novybydzov.cz/VismoOnline_ActionScripts/Fi... tady je aktuální rozpis ledu - myslím tím aktuální dnes 19.01.2015 - a v pravém rohu jsou uvedeny volné, neobsazené termíny (berte trochu s rezervou jelikož je tam i náš termín na 7.2 ale je fakt že jsem to potvrzoval až dnes) A tento rozpis se vyvěšuje na každý týden tak je možné to sledovat a pokud by se tam nějaký zajímavý termín objevil, zabukovat ho a zajistit účast. Ale prosím, potřebuji s tím už pomoci, vemte si to za své někdo další, již nyní hokeji věnuji hromadu hodin týdně a volání i SMSky také něco stojí. Uvědomte si, že zajišťuji téměř veškerý servis pro Kcoury, zajišťuji a domlouvám HHL a také ty úterky. Díky 5
,
Hlásí se Drago a Michal F.
,
Nebudu,budu v PDY
,
Budu
,
Přijedu 1
,
Budu - z hor jsem již doma 5
,
nebudu
,
nebudu
,
Přijedu.
,
Prijedu
,
bohuzel nebudu