Přihlášky na zápasy

Téma: Neděle 18.2 od 16:15 rss

Zaslal/a 12.2.2018 20:14

Pánové, VŠE JE JINAK. AD SE SEJDOU V DOSTATEČNÉM MNOŽSTVÍ TAK ŽE SEHRAJÍ LIGOVÝ ZÁPAS A OSTATNÍ SE RUŠÍ!!!

Pojedu
pojedu + Honza Uhlíř
Zrušeno 6
Nebudu
přijedu
nakonec bohužel nepřijedu - práce 7
nebudu
Jedu
Tak se dohodněte jestli je to zrušený nebo ne!!!
Přijedu
budu
To jsem zvědavej kolik lidí tam dorazí na tribunu :D
Nejedu
Nejezděte nikdo, tedy pokud se nchcete na zápas pouze podívat.

Pánvé, pokuste se podívat na přihlášování dřív a hlavně, čtěte co píšu v úvodu. Jo a také na stránkách www.hobbyhokejliga.eu, konkrétně zde hobbyhokejliga.eu/index.php/liga/olize je zozpis ligových zápasů. A z toho rozpisu by bylo jasné že tento termín patří zápasu Predátorů - HC Angry Donkeys. A Protože u AD zařádil trošku šotek a trošku se jim rozpadla vzájemná komunikace, kdy si jeden ze zástupců týmů myslel že se nesejdou a požádal mě o odložní zápasu na březen a také o doplnění torza AD na tento zápas, tak aby se to sehrálo jako přátelák / přesně dle pravidel a podmínek HHL /, napsal jsem to sem, na naše stránky s patřičným úvodem, mělo se jednat pouze o 1 5ku.
Ovšem, ve středu mi Ondra , vedoucí AD, oznámil že se sejdou, že se již dohodl s Predátory a že se zápas sehraje dle rozvrhu. V té době byli přihlášeni na našem webu k tomuto zápasu Drago, Petr, Ales, Martin C a Honza U. Těm jsem poslal sms s oznámením o zrušení naší účasti v tomto termínu a přepsal jsem úvodní informaci zde, k tomuto přihlašování.
Co z toho plyne, ke každé stránce na přihlašování píši nějaký komentář, tak si to prosím přečtěte, pak se nestane že se tady bude někdo hlásit ještě 14.2 a déle.

Tak přátelé, my hrajeme až 24.2.2018 od 9:00 s HC Hunkgry Hunters