Přihlašování 2106 -2017

Téma: sobota 28.1 od 10:15 rss

Zaslal/a 21.1.2017 22:26

Přátelák s Dragouny.
Tak to je přesně ten zápas, kdy se tvoří sestavy a kecá se do hry a taktiky ale v ligových zápasech je slovo capitána zákon, a to i pro tebe Pepo. Ani jsem nezaznamenal že si se mnou nechtěl hrát. No škoda, mohl být na ledě útok s nejvyšším věkovým průměrem v ČR 5 a já bych tvoje rady poslouchal, fakt 1.

nebudu, jsem v Liberci
přijedu
budu a domluvím se s Jirkou,jestli bude chtít,že bychom se střídali jako na tréninku,at si to zkusí s píštalkou atd..
budu
Rad bych, ale nemuzu.
budu+Filip+Michal 4
Prijedu
Pokud to skloubím s fotbalem tak budu. Odpověď Milošovi: Každá sestava musí mít logiku, event. vysvětlení. O taktice už vůbec nemluvím, protože žádná není, tým nikdo nevede. Proto za x let působení se hra takřka nelepší - nemáme založení útoku /aspoň nějaké zásady/, neumíme si najet, neumíme přihrát a nemluvím o nastavení hokejky. To se tříbí neustálým mluvením, sem tam jemnou hádkou atd. Pak to směřuje dál, tým se vyvíjí. Miloši, tvé práce si neskonale vážím a bez tebe by se už dávno nehrálo!!!Nicméně my se k sobě typologicky nehodíme a týmu by to nic nepřineslo. Tento příspěvek není namířen proti nikomu, ale trenéřinou se zabývám intenzivně od r.1979 a nějak jsem se musel uvolnit.
budu
Budu, beru auto, jede také Mazan.
Pepo, většinou máš pravdu, ale já v úvodu píši o přípravných - přátelských zápasech, kde by nám nemělo tolik jít o výsledek jako o nácvik a sehrání se. Tak si to vem na starost, zúroč své dlouholeté zkušenosti alespoň u té slabší části naše týmu. Taktika hry, přihrávky, postavení hráčů a td. já vím že to není dobré, já vím že, a nejen já, tápu v tom, kde se mám za určité herní situace pohybovat, neumím pořádně přijmout přihrávku a spoustu dalších věcí. Jsou věci které s věkem budou spíš horší než lepší, fyzička, rychlost a td. ale pokud dostanu třeba úkol jít před soupeřova brankáře a překážet mu tam nebo pohybovat se jako vysunuté tykadlo ve středním pásmu a ostatní hráči to budou vědě, tudíž tam nepůjdou, tak takové taktické úkoly zvládnu. Ale je potřeba aby každý hráč měl svůj úkol v dané sestavě s ohledem na své možnosti a schopnosti. Tak jestli budeš, pojď do trojky se mnou a Ondrou, před zápasem dej pokyny všem a na střídačce pak nám a na ledě se o to pokusíme. No a to samé přihrávky, potřebujeme aby na nás někdo zkušený přihrával a my na něj. Ono, když za sezónu jde na mne těch přihrávek tak mx 5, nenaučím se je přijímat a zpacovat puk.
Hele, nemusíš být v jedné sestavě celý zápas, pokud nás bude dost, můžeš to prostřídat. Chce to prostě nějaký systém v tom nácviku při přípravných zápasech.
přijedu