Náš partner pro sportovní vybavení

www.sportobchod.cz/hokejova-vystroj

Příspěvek forum

Fórum

Tak přátelé, tady když tak diskutovat.

Zaslal/a: Miloš M  •  Čas: 13.9.2021 15:10

Hlavní sponzor

Logo CTS Okřínek

Reklama

Vyhledávání

Menu

Uživatel

"Hmmm, zřejmě nějakej slušnej oddíl!"

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Budu

Budu

Budu

Budu

Budu. Ví se něco o sobotním ledu, který má Kasi?

budu

Budu

budu

Spíš nebudu

budu

Na 90% budu (děláme do 17h, snad uteču)

budu,dík

Ahoj kluci, pro ty co si mě nevybavují, jsem ten malej se starou modrou Jofou na hlavě, chodím asi od půlky ledna 2019.
Jsem rád, že s Vámi můžu chodit hrát, hokej mě baví od mala a když mě zdraví dovolí, nevynechám žádnou příležitost se jít s Vámi sklouznout, pokud budete mít zájem (nebo málo lidí :-) ).
Nevím přesně organizační strukturu Kocourů, ale kluci, važte si Miloše, že se o všechno kolem stará, to je v dnešní době opravdu rarita. Toho času co obětuje a nám stačí jen minutka na jasnou, závaznou odpověď.
Co se týká hry, tak to neporadím , dlouho jsem stál v bráně a do pole mě láká větší fyzická zátěž, ale tu těžko doháním po dvouletý pauze s kolenem.
Pokud to má mít hlavu a patu, tak by si každý měl přečíst na stránkách hru útočníka – obránce – brankáře. Napadá mě využít zkušeností Josky Košátka nebo beka, tuším Jirky, Žabonosy? To jsou kluci který to hrajou celý život, mohli by poradit jak na to hlavou . Bojovnost nebo rychlost by byly bonus navíc , pod námi už žádná soutěž není, hráči na výběr se zájmem nejsou, každý jsme jiný typ, tak zkusit z každého využít jeho schopnosti. Já třeba nejsem hokejovej a v mých letech toho moc nepředělám, ale nevadí mě blokovat střelu, bránit, vypichovat, být posledním vzadu, nehoním se za gólem, prostě destruktor, takže do útoku nepoužitelnej. Nadávám si , když vyhrajeme buly v naší třetině a já to cpu po manťáku ven, místo za bránu na druhýho beka. Máš pravdu, chtělo by zajít nahoru a víc se poznat, pak si na ledě víc vyhovíme, uděláme něco za druhého,uvědomíme si třeba, že když udělám kličku na útočný modrý, že ostatní se hnali úplně zbytečně.
To jsou ty základy Ale zase v klidu, je to hobby, kdo nic nedělá, nic nezkazí.