Liga v Bydžově

Znovu se otevírá debata o účasti v soutěži mužstev z rádoby neregistrovaných hokejistů.

Před chvilkou jsem měl asi 20ti minutový rozhovor s Dragounem z Kněžic. Tématem byla již zmíněná účast v soutěži. Šlo o to, že ho organizátoři soutěže již poněkolikáté nabádají aby jsme naše mužstva do této soutěže přihlásili. Za Kněžice říká že do soutěže nejdou a že naše společné zápasy většině vyhovují jak do úrovně tak i do termínů. Mimo jiných mužstev se do soutěže prý z Jičína vrátily Lvi, no a tam tu zkušenost již máme :-)).

Ale, oprášil se také návrh na vytvoření společného mužstva, které by hrálo soutěž a jinak společné víkendové zápasy budou zachovány jako doposud. Kněžičáků by prý do toho šlo tak 5 - 6 borců. To znamená že z naší strany minimálně ten samý počet. Zápasy ze hrají v týdnu a kauce za mužstvo asi 20 000,- Kč. Takže na uváženou, kdo by měl čas a chuť v týdnu nechat si vyprášit kožich :-)) a ještě by na všechny muselo být spolehnutí. (nás je asi 25 členů a uvidíme jak se sejdeme například tuto sobotu :=(( 5.10.2013). A navíc tedy doufám, že by případní členové toho spojeného mužstva nás ostatní pak nenechali na holičkách o víkendových zápasech. Protože si musíme uvědomit, že když nás ještě pár aktivních odpadne tak to můžeme zabalit. A na tom jsme se Dragounem také shodli, posrat se to dá rychle ale dát to potom zase do pořádku už by se nemuselo podařit.

No tak znova něco na zamyšlení, tento článek je možno komentovat, dole pod článkem, takže se zde vyjádřete, pokud možno všichni.

Komentáře rss

Nebyly přidány žádné komentáře.