Konference

Tak pánové, jelikož máme dost značné problémy se sejít jinak než na zápas, pokouším se zřídit a zprovoznít mailovou konferenci. Její adrsu sem psát nebudu, každému jsem ji poslal do mailu nebo SMSkou. I když předpokládám, že je všem jasné fungování takovéto konference, nastíním tu pro jistotu, proč potřebuji vaše maily nejdříve zaregistrovat. Každá mailová zpráva, kterou pošlete na adresu naší mailové konference bude automaticky přeposlána na maily všech účastníků této konference. No a každému, kdo na tuto zprávu odpoví, bude jeho odpověď také automaticky pžeposlána všem účastníkům. To znamená že potřebuji ty vaše adresy aby bylo kam posílat a zároveň, aby sem nemohl posílat kraviny kdokoliv odkudkoliv. No a tím je zřejmé, proč také adresu konference držet v tajnosti. A jak to bude fungovat? Kdokoliv z nás pošle nějaký návrh a zároven termín na připomínkování (například 14 dní). Ostatním to přijde přeposláno a mohou vznášt připomínky a nebo se prostě jen vyjádřit. Po uplynutí této doby zapracuje navrhovatel přípomínky do konečné fáze návrhu a dá hlasovat zase s termínem (třeby týden). Po uplynutí této doby bude jasné, zda je návrh přijat či nikoliv. No a všichni účastníci uvidí celý průběh, jak návrh tak připomínky i hlasování. Mimo to se to dá využít i k zaslání nějakých informací všem účastníkům, asi nemáte všichni na všechny mobilní čísla, tak zaslat info na konferenci bude vhodný způsob jak informovat ostatní. No a tento rok nás nemine několik rozhodnutí, i ze zákona, jako například změna u názvu sdružení a podobně, no a tak, pokud se nesejdem, vidím toto jako cestu jak naplnit povinnosti vyplývající z oficiální existence naše klubu.