Kdo jsme

Právě se nacházíte na stránkách amtérského hokejového klubu.

HC Kocouři je amatérské hokejové mužstvo složené převážně z fotbalistů a cyklistů z Hořic, Cerekvic a okolí. Dále z derevně Činěves, Velenic a dalších u Městce Králové. V začátcích byly tyto dvě skupiny vlastně soupeři, banda z okolí Hořic a banda z okolí Městce Králové. V roce 2008 se ovšem vykristalizovalo tvrdé jádro které se dotvořilo do podoby dnešní bojovné družiny vyznavačů dlouhých holí. Na sezonu 2009 - 2010 si již všichni pořídili kompletní výstroj.

Playeři mají za sebou dlouholetou kariéru na rybniku. Věkový průměr hráču se pohybuje od 18 do 50 let...

V letošní sezoně 2010 - 2011 se také podařilo , získat 2 stabilní gólmany a to Džej Džej a Mistr Kanár.

Aby se také vneslo trochu pořádku do organizačních záležitostí mužstva, nachali jsme náš spolek začátkem roku 2011 zaregistrovat na MV ČR.

HC Kocouři pilně trénují a stabilně hrají na „domácím" zimním stadionu v Novém Bydžově cca 1- 2 týdně. Občas se také povede zatrénovat na jiných ZS jako třeba v Poděbradech, ale to opravdu jen vyjímečně.

Mužstvo vyznavá lehce kontaktní styl hry, vybroušený lety dřiny na přírodních plochách, za pečlivého dozoru koučujících wasermanů.

Rádi přijmou výzvu mužstva na podobné úrovni cca pra-farma pralesní ligy. Podmínkou je kompletní výstroj a vlastní brankaře.