Co hrajem - pro případné soupeře :-))

Dnes, před zápasem jsme dali řeč s klukama, co hráli před náma, zapsaní jsou pod názvem KMONÍČEK. Téma bylo jasné, projevili jsme zájem o sehrání vzájemných zápasů. Tak trochu popíšu naši hru aby případní soupeři věděli s kým mají tu čest .

Jsme naprostí amatéři ve věku od 15ti do 50ti let. Nejsou mezi námi žádní, ani bývalí, registrovaní hráči (mluvím za Kocoury) a hokej amatérsky hrajeme někde od roku 2007 - 2008. původní fotogalerie Nejprve jsme jme byli dava týmy, hrající proti sobě, které se posléze spojily. Koncem roku 2009 náš nový tým začal hrát proti klukům z Kněžic a to nám vydrželo doposud. No a právě proto bychom přivítali nějaká podobná mužstava pro změnu. Je potřeba aby mužstva byla nejméně dvě a s obdobnou hrací dobou (víkendy, nejlépe odpoledne a podvečer) a na obdobné hráčské úrovni, protože máme nepsanou dohodu s kněžičákama, že se na sebe nevyprdnem a pokud tedy hrát s někým jiným, tak společně.

Snažíme se hrát slušný, téměř bezkontaktní hokej. Řekl bych, že by bylo potřeba přece jenom trošku přitvrdit, hlavně u mantinelu a při pronikání soupeře ale zatím to hrajeme takto. Hrajeme především pro radost, pro potěšení ze hry a jsme rádi že máme takového vyrovnaného soupeře, jako jsou kluci z Kněžic. Párkrát jsme se také utkali z týmem LEV a dostali jsme rychtu jako hrom. Proto do ligy neregistrovaných, která se hraje v Bydžově, vstupovat nechceme. Chceme si zahrát na naší úrovni a ne dostávat dardy a puku se téměř nedotknout.

Zaslechl jsem, jak se tam dnes bavili chlapi od KMONÍČKA že jako se znají navzájem a vědí co od soupeře čekat a tak, máme obdobné argumenty ale když vidíme mužstva na obdobné hráčské úurovni jako ta naše, byla by to škoda nezkusit si to. Mohlo by se to stát pravidelnou záležitosí (takový malý miniturnaj) ale také bychom se mohli vystřídat jen občas a nebo si to prostě zkusit jen jednou. Ale byla by fakt škoda nedat to vůbec.

Jestli to bude někdo z oslovených (a ne jen oslovených) číst, můžete svůj názor vyjádřit pod článkem v komentáři.

Miloš

Komentáře rss

Nebyly přidány žádné komentáře.